O mnie

Jako projektantka przywiązuje szczególną uwagę do najnowszych trendów w projektowaniu wnętrz zgodnie z zasadami ergonomii. Moje projekty to wiele godzin ciężkiej pracy, w efekcie której powstają wyjątkowe wnętrza, zaprojektowane dla najbardziej wymagających osób. Lekkość stylu i wyczucie kolorów sprawiają, że projekty moje są nieprzeciętne, ponadczasowe i oryginalne. Charakteryzują się pełną elegancją z odrobiną szaleństwa i ekstrawagancji przy zachowaniu pełnej funkcjonalności wnętrza. Zawierają pierwiastek najnowocześniejszych wnętrz jak również elementy historii zapożyczone z najpiękniejszych europejskich rezydencji.

Projektuję we wszystkich stylach jednak mój ulubiony styl to francuska lekkość, skandynawska naturalność, angielska elegancja a także klimaty nowojorskich loftów.

Zachęcam do obejrzenia moich projektów – jestem przekonana, że zrobią na Państwu wrażenie i mam nadzieję, że będziecie Państwo zainteresowani umówieniem spotkania, na którym będziemy mogli lepiej się poznać i opowiedzieć jak wygląda współpraca.

Zapraszamy do współpracy!